Kontakt

KONTAKT

 

BIURO:

Prosto sp. z o.o.
ul. Hauke Bosaka 16a
01-540 Warszawa

mail: prosto@prosto.pl
Tel: +48 22 839 11 35, w godz. 9-16 w dni robocze
Fax: +48 22 22 633 36 30


SKLEP INTERNETOWY:

mail: sklep@prosto.pl
Tel: 668-838-900, w godz. 10-17 w dni robocze

MAGAZYN GŁÓWNY:

Kontakt: magazyn@prosto.pl, w godz. 10-16 w dni robocze

ZAMÓWIENIA Z INNYCH MAGAZYNÓW:

W przypadku zamówień z magazynu Prosto Shop Katowice użytkownik powinien kontaktować się ze sprzedawcą w sposób mailowy pod adresem:
katowice@prosto.pl

W przypadku zamówień z magazynu Prosto Shop Lublin użytkownik powinien kontaktować się ze sprzedawcą w sposób mailowy pod adresem:
lublin@prosto.pl

W przypadku zamówień z magazynu Prosto Shop Poznań użytkownik powinien kontaktować się ze sprzedawcą w sposób mailowy pod adresem:
poznan@prosto.pl

W przypadku zamówień z magazynu Prosto Shop Sopot użytkownik powinien kontaktować się ze sprzedawcą w sposób mailowy pod adresem:
sopot@prosto.pl

W przypadku zamówień z magazynu Prosto Shop Szczecin użytkownik powinien kontaktować się ze sprzedawcą w sposób mailowy pod adresem:
szczecin@prosto.pl

W przypadku zamówień z magazynu Prosto Shop Warszawa użytkownik powinien kontaktować się ze sprzedawcą w sposób mailowy pod adresem:
warszawa@prosto.pl

W przypadku zamówień z magazynu Prosto Corner Wrocław użytkownik powinien kontaktować się ze sprzedawcą w sposób mailowy pod adresem:
wroclaw@prosto.pl