HIFI feat. Falcon1 - Tylko raz

"Tylko raz" to pierwszy klip z trylogii #HIFIMERICAN. Teledysk promuje zbliżający się wielkimi krokami najnowszy album duetu - "Ludzie", którego premiera zaplanowana jest na 12 maja.

Limitowana edycja płyty "Ludzie" dosyępna jest na prosto.pl w opcji preorder (kup tutaj)

KaeN feat. Mateusz Krautwurst - Granice

"Granice" to najnowszy klip KaeNa, w którym gościnnie pojawił się Mateusz Krautwurst. Za produkcję numeru odpowiada Paweł Biderman, teledysk to dzieło ekipy ApelRecords. 

Płyta "Debiut" dostępna jest na prosto.pl (kup tutaj) oraz w sklepach muzycznych na terenie całego kraju. 

HIFI - Lawiny

„Lawiny” to pierwszy oficjalny zwiastun płyty "Ludzie" – esencja stylu HIFI, dowód na niepodrabialną chemię twórczą tego duetu. Ponadczasowe wartości, ubrane w całkowicie współczesne, mocne wersy Dioxa oraz oryginalne aranżacje tradycyjnych hiphopowych motywów muzycznych autorstwa Czarnego.

Singiel w MP3 do kupienia tutaj

KaeN - Edward Mordake

„Alter ego” KaeNa powraca! Pozbycie się maski niewiele pomogło – w cieniu KaeNa nadal czai się złośliwy D.ave, a tuż obok podskakuje pyskaty Slim David. Sprawdźcie najnowszy klip rapera, którego scenariuszem zawładnął najgorszy sort internetowych hejterów!

Płyta "Debiut" w limitowanej edycji, wzbogacona m.in. o DVD z filmem "Druga Strona" dostępna jest na prosto.pl (kup tutaj)

 

Hades - Lew

„Lew” to trzeci singiel promujący najnowszy album Hadesa - „Świattło”. Za produkcję zarówno numeru jak i całej płyty odpowiada holenderskie trio - Killing Skills. Autorem teledysku jest ekipa WOW Pictures.

Singiel "Lew" w MP3 (kup tutaj

 

Premiera płyty „Świattło” już 27 stycznia! Na stronie prosto.pl można zamawiać album w opcji prorder (kup tutaj)

Małach / Rufuz feat. Bonus RPK - Dobry chłopak

Na ProstoTV pojawił się najnowszy klip duetu Małach / Rufuz do numeru „Dobry Chłopak”. Gościnnie w utworze pojawił się Bonus RPK. Za produkcję wideo odpowiada ekipa Marathon.

Album „Ambara$” dostępny jest w dalszym ciągu na prosto.pl oraz w sklepach muzycznych w całym kraju (kup tutaj).

KaeN - Victoria

„Victoria” to trzeci singiel promujący zbliżający się wielkimi krokami nowy album KaeNa - „Debiut”. Za produkcję muzyczną numeru odpowiadają Świerzba oraz GeezyBeatz. Autorem teledysku jest Mirek Kaźmierczak, który towarzysząc raperowi od początku jego kariery stworzył obraz z archiwalnych, niepublikowanych nigdy wcześniej materiałów.

Singiel w MP3/WAV do kupienia na prosto.pl (kup tutaj)

Hades - Tylko Ty

"Tylko Ty" to najnowszy singiel promujący trzeci solowy album Hadesa - "Świattło". Płyta została w całości wyprodukowana przez holenderską ekipę Killing Skills. Za teledysk odpowiada niezawodna ekipa Oesvidyo. 

Limitowaną edycję albumu "Świattło" można zamawiać w opcji preorder na prosto.pl (zamów tutaj)

Singiel "Tylko Ty" w formacie MP3/WAV dostępny jest tutaj.

 

Parzel - Tequila

Na ProstoTV pojawił się najnowszy klip Parzela do luźnego singla "Tequila". Za produkcję odpowiedzialny jest ERR BITS, teledysk zrealizowała niezawodna ekipa ToczyVideos. 

KaeN - Flashback

„Flashback” to drugi singiel promujący zbliżający się wielkimi krokami najnowszy album KaeNa - „Debiut”. Klip, w którym pojawia się dobrze znane altereggo rapera to zasługa Michała Wilka. Za muzykę odpowiada DNA.

Premiera płyty „Debiut” zaplanowana jest na pierwszą połowę 2017 roku.

Singiel "Flashback" w formacie mp3/wav dostępny jest na prosto.pl (kup tutaj) oraz we wszystkich serwisach streamingowych (posłuchaj tutaj).  

WIĘCEJ