HIFI feat. Falcon1 - Trochę więcej

"Trochę więcej" to trzeci klip z seri #HIFIMERICAN, czyli wyprawy Dioxa i Czarnego do USA. Zdjęcia do teledysku w całości zostały zrealizowane w Nowym Jorku. 

Singiel zapowiada najnowszy album HIFI - "Ludzie", którego premiera zaplanowana jest na 12 maja. Limitowane wydanie płyty w opcji pre-order można zamawiać na prosto.pl (kup tutaj).

KaeN - Dziwka

„Dziwka” to kolejny singiel KaeNa promujący najnowszy album „Debiut”. Za produkcję muzyczną odpowiada Maro Music, teledysk to dzieło ekipy Apel Records.

Płyta „Debiut” dostępna jest w formacie MP3/CD na prosto.pl (kup tutaj) oraz w sklepach muzycznych na terenie całego kraju.  

HIFI - Zostajemy sobą

"Zostajemy sobą" to trzeci singiel promujący najnowszy album HIFI - "Ludzie", którego premiera zaplanowana jest na 12.05.2017. 

Limitowana wersja płyty w opcji pre-order dostępna jest na prosto.pl (kup tutaj), singiel w MP3 do kupienia tutaj

HIFI feat. Falcon1 - Tylko raz

"Tylko raz" to pierwszy klip z trylogii #HIFIMERICAN. Teledysk promuje zbliżający się wielkimi krokami najnowszy album duetu - "Ludzie", którego premiera zaplanowana jest na 12 maja.

Limitowana edycja płyty "Ludzie" dosyępna jest na prosto.pl w opcji preorder (kup tutaj)

KaeN feat. Mateusz Krautwurst - Granice

"Granice" to najnowszy klip KaeNa, w którym gościnnie pojawił się Mateusz Krautwurst. Za produkcję numeru odpowiada Paweł Biderman, teledysk to dzieło ekipy ApelRecords. 

Płyta "Debiut" dostępna jest na prosto.pl (kup tutaj) oraz w sklepach muzycznych na terenie całego kraju. 

HIFI - Lawiny

„Lawiny” to pierwszy oficjalny zwiastun płyty "Ludzie" – esencja stylu HIFI, dowód na niepodrabialną chemię twórczą tego duetu. Ponadczasowe wartości, ubrane w całkowicie współczesne, mocne wersy Dioxa oraz oryginalne aranżacje tradycyjnych hiphopowych motywów muzycznych autorstwa Czarnego.

Singiel w MP3 do kupienia tutaj

KaeN - Edward Mordake

„Alter ego” KaeNa powraca! Pozbycie się maski niewiele pomogło – w cieniu KaeNa nadal czai się złośliwy D.ave, a tuż obok podskakuje pyskaty Slim David. Sprawdźcie najnowszy klip rapera, którego scenariuszem zawładnął najgorszy sort internetowych hejterów!

Płyta "Debiut" w limitowanej edycji, wzbogacona m.in. o DVD z filmem "Druga Strona" dostępna jest na prosto.pl (kup tutaj)

 

Hades - Lew

„Lew” to trzeci singiel promujący najnowszy album Hadesa - „Świattło”. Za produkcję zarówno numeru jak i całej płyty odpowiada holenderskie trio - Killing Skills. Autorem teledysku jest ekipa WOW Pictures.

Singiel "Lew" w MP3 (kup tutaj

 

Premiera płyty „Świattło” już 27 stycznia! Na stronie prosto.pl można zamawiać album w opcji prorder (kup tutaj)

Małach / Rufuz feat. Bonus RPK - Dobry chłopak

Na ProstoTV pojawił się najnowszy klip duetu Małach / Rufuz do numeru „Dobry Chłopak”. Gościnnie w utworze pojawił się Bonus RPK. Za produkcję wideo odpowiada ekipa Marathon.

Album „Ambara$” dostępny jest w dalszym ciągu na prosto.pl oraz w sklepach muzycznych w całym kraju (kup tutaj).

KaeN - Victoria

„Victoria” to trzeci singiel promujący zbliżający się wielkimi krokami nowy album KaeNa - „Debiut”. Za produkcję muzyczną numeru odpowiadają Świerzba oraz GeezyBeatz. Autorem teledysku jest Mirek Kaźmierczak, który towarzysząc raperowi od początku jego kariery stworzył obraz z archiwalnych, niepublikowanych nigdy wcześniej materiałów.

Singiel w MP3/WAV do kupienia na prosto.pl (kup tutaj)

WIĘCEJ