Prosto Video Lookbook SS17

W najnowszej kolekcji wiosna - lato 2017 Prosto sięgnęło w swoich  inspiracjach do twórczości dwóch wybitnych przedstawicieli Pop-artu. 
Zin Prosto inspirowany twórczością Leidmanna i Lorieux to dopełnienie  letniej kolekcji i kampanii. Zabawa  formą, którą jest  Pop-Art, hołd dla  świetnych artystów i własna transformacja ich sztuki na nasz streetwearowy grunt (obejrzyj tutaj). 
Za reżyserię video lookbooka odpowiada Piotr Jasiński, postprodukcja: Mateusz Kukła oraz Tomek Gołaszewski, grafika: Bartosz Gajewski, muzykę wyprodukował Phantom (MOST Records). 
 
 

HIFI feat. Falcon1 - Sztuczni ślepcy

Na kanale ProstoTV pojawił się najnowszy klip duetu HIFI do numeru "Sztuczni ślepcy". Za skrecze w numerze odpowiada niezawodny - Falcon1. Producj teledysku zajęła się ekipa Marathon. 

Najnowszy album HIFI - "Ludzie" dostępny jest na prosto.pl (kup tutaj)

Dawid Podsiadło i Sokół - "Świadomy sen"

Świadomy sen” to efekt współpracy Sokoła i Dawida Podsiadło, w ramach projektu „Rób to, w co wierzysz”, dla jednej z największych marek whisky. Zainspirowani wspólnym wyjazdem do Szkocji, artyści stworzyli nieoczywisty blend dwóch styli muzycznych i osobowości. Tekst mówi o tym, że czasem najlepszą decyzją jest krok wstecz, po to by kolejnych dziesięć było do przodu.

HIFI feat. Falcon1 - Trochę więcej

"Trochę więcej" to trzeci klip z seri #HIFIMERICAN, czyli wyprawy Dioxa i Czarnego do USA. Zdjęcia do teledysku w całości zostały zrealizowane w Nowym Jorku. 

Singiel zapowiada najnowszy album HIFI - "Ludzie", którego premiera zaplanowana jest na 12 maja. Limitowane wydanie płyty w opcji pre-order można zamawiać na prosto.pl (kup tutaj).

KaeN - Dziwka

„Dziwka” to kolejny singiel KaeNa promujący najnowszy album „Debiut”. Za produkcję muzyczną odpowiada Maro Music, teledysk to dzieło ekipy Apel Records.

Płyta „Debiut” dostępna jest w formacie MP3/CD na prosto.pl (kup tutaj) oraz w sklepach muzycznych na terenie całego kraju.  

HIFI - Zostajemy sobą

"Zostajemy sobą" to trzeci singiel promujący najnowszy album HIFI - "Ludzie", którego premiera zaplanowana jest na 12.05.2017. 

Limitowana wersja płyty w opcji pre-order dostępna jest na prosto.pl (kup tutaj), singiel w MP3 do kupienia tutaj

HIFI feat. Falcon1 - Tylko raz

"Tylko raz" to pierwszy klip z trylogii #HIFIMERICAN. Teledysk promuje zbliżający się wielkimi krokami najnowszy album duetu - "Ludzie", którego premiera zaplanowana jest na 12 maja.

Limitowana edycja płyty "Ludzie" dosyępna jest na prosto.pl w opcji preorder (kup tutaj)

KaeN feat. Mateusz Krautwurst - Granice

"Granice" to najnowszy klip KaeNa, w którym gościnnie pojawił się Mateusz Krautwurst. Za produkcję numeru odpowiada Paweł Biderman, teledysk to dzieło ekipy ApelRecords. 

Płyta "Debiut" dostępna jest na prosto.pl (kup tutaj) oraz w sklepach muzycznych na terenie całego kraju. 

HIFI - Lawiny

„Lawiny” to pierwszy oficjalny zwiastun płyty "Ludzie" – esencja stylu HIFI, dowód na niepodrabialną chemię twórczą tego duetu. Ponadczasowe wartości, ubrane w całkowicie współczesne, mocne wersy Dioxa oraz oryginalne aranżacje tradycyjnych hiphopowych motywów muzycznych autorstwa Czarnego.

Singiel w MP3 do kupienia tutaj

KaeN - Edward Mordake

„Alter ego” KaeNa powraca! Pozbycie się maski niewiele pomogło – w cieniu KaeNa nadal czai się złośliwy D.ave, a tuż obok podskakuje pyskaty Slim David. Sprawdźcie najnowszy klip rapera, którego scenariuszem zawładnął najgorszy sort internetowych hejterów!

Płyta "Debiut" w limitowanej edycji, wzbogacona m.in. o DVD z filmem "Druga Strona" dostępna jest na prosto.pl (kup tutaj)

 

WIĘCEJ