Sokół - Zorro

Posłuchaj singla "Zorro" na platformach streamingowych (kliknij!)

Bilety na trasę koncertową Eskimo Tour dostepne tutaj.

 

Sokół - Koniec Gatunku

Sokół ujawnia pierwszy singiel z nadchodzącego solowego albumu "Wojtek Sokół" - "Koniec Gatunku" wyprodukowany przez Wowo, z gościnnym udziałem Leny Osińskiej z zespołu Sonar. 

Zamów album "Wojtek Sokół" (kliknij!

Posłuchaj w serwisach streamingowych (kliknij!).

jank1ller - Aubrey

jank1ller - Jesus Navas

jank1ller - Van Gogh

"Van Gogh" to pierwszy oficjalny teledysk nowego reprezentanta Prosto Label - jank1llera. Za muzykę odpowiada Mikołaj Dobber, montażem zrealizowanych przez k1llera ujęć zajął się Kuba Józefowicz. 

Pełna biografia artysty dostępna jest tutaj

Sokół - Chcemy być wyżej

Projekt Tymczasem” to inicjatywa, której finał będzie miał miejsce już 6 października na deskach Teatru im. Słowackiego w Krakowie, gdzie spotka się czołówka rapowej sceny. W ramach projektu weterani rapu połączyli siły z reprezentantami nowej szkoły, reinterpretując wzajemnie jedne z najważniejszych numerów w swoim dorobku. Zobaczcie pierwszy efekt tej współpracy – klip do „Chcemy Być Wyżej” Sokoła, utworu oryginalnie nagranego przez Sitka.

APP: Sensi x DJ Kebs - Moc

Na kanale ProstoTV pojawił się najnowszy klip duetu APP: Sensi & DJ Kebs. Singiel „Moc” promują pierwszy długogrający materiał pt. „Nie zapomnij nakarmić psa”

Zamów album na prosto.pl (kliknij tutaj

Wigor Mor W.A. - Hakuna

Wigor z legendarnej ekipy Mor W.A. wraca z nowym singlem pt. "Hakuna". Teledysk został w całości zrealizowany podczas podróży rapera do Kenii. Za produkcję muzyczną odpowiada TMK Beatz. Singiel zapowiada solowy album Wigora pt. "1978", ktory ukaże się najprawdopodobniej jesienią. 

Utwór "Hakuna" dostępny jest do kupienia na stronie prosto.pl (kup tutaj) oraz w serwisach streamingowych (posłuchaj tutaj)

APP: Sensi x DJ Kebs - Wielkie rzeczy

Na kanale ProstoTV pojawił się pierwszy oficjalny klip APP: Sensi & DJ Kebs do numeru "Wielkie rzeczy". Teledysk promuje zbliżający się wielkimi krokami pierwszy długogrający materiał duetu pt. "Nie zaponij nakarmić psa". Za produkcje teledysku odpowiedzialna jest ekipa The New Level. 

Materiał "Nie zapomnij nakarmić psa" można zamawiać na prosto.pl w opcji pre-order (zamów tutaj).

Frosti Rege feat. Szpaku - Nowe skoki

Na kanale ProstoTV pojawił się najnowszy klip najmłodszego reprezentanta Prosto Label - Frostiego Rege. Numer „Nowe Skoki” z gościnnym udziałem Szpaka promuje zbliżający się wielkimi krokami debiutancki krążek Frostiego - „Young Midas”. Produkcją muzyczną zajął się Niski, za teledysk opowiada ekipa - Tomasens. 

MORE