Sampler Orchestra feat. Ras - Król z obciętą głową

"Król z obciętą głową" to najnowszy singiel charyzmatycznego duetu producenckiego - Sampler Orchestra. Gościnnie w numerze pojawia się Ras z ekipy Rasmentalism. Za produkcję klipu odpowiada Rafał Gawryś.

Singiel w formacie MP3 do kupienia tutaj

Streamuj numer w swoim ulubionym serwisie tutaj!

Juras - Dzieci gwiazd

Od premiery ostatniego albumu Jurasa - „Biało-Czerwone Serce” minęły ponad dwa lata. Jurek nagrywa nowy materiał, a w międzyczasie wypuszcza animowany klip do numeru „Dzieci gwiazd” z ostatniego krążka. Za przygotowanie ilustracji odpowiada Rafał Giętka aka PANKOT, animacja to dzieło Puzon Art.

Kup album "Biało-Czerwone Serce" w MP3/CD tutaj

SoDrumatic feat. Wozz Lozowski - Good Times

"Good Times" to tytułowy numer z debiutanckiej płyty SoDrumatica, którego premiera zaplanowana jest 22.09.17. W teledysku gościnnie pojawił się Wozz Lozowski. 

Limitowana wersja płyty dostępna jest w opcji pre-order na stronie prosto.pl (kup tutaj)

Hades - Endorfina

Najnowszy wakacyjny klip Hadesa na pewno Was zaskoczy! Video do „Endorfiny” powstało na sąsiadującej z Maltą wyspie Gozo.

„Pomysł nakręcenia teledysku do „Endorfiny” w takim miejscu przekonał mnie od razu” mówi Hades. „Pocztówkowy krajobraz w połączeniu z surowością tego miejsca są tym, co doskonale uzupełnia klimat samego kawałka. Nieodkryta, tajemnicza i zupełnie nieeuropejska wyspa, na której czas się zatrzymał, zaskakuje na każdym kroku.”

Produkcją video zajęła się Done. Agencja - od pomysłu, przed logistykę podróży, po ostatnie szlify montażowe. Michał ...

Najnowszy wakacyjny klip Hadesa na pewno Was zaskoczy! Video do „Endorfiny” powstało na sąsiadującej z Maltą wyspie Gozo.

„Pomysł nakręcenia teledysku do „Endorfiny” w takim miejscu przekonał mnie od razu” mówi Hades. „Pocztówkowy krajobraz w połączeniu z surowością tego miejsca są tym, co doskonale uzupełnia klimat samego kawałka. Nieodkryta, tajemnicza i zupełnie nieeuropejska wyspa, na której czas się zatrzymał, zaskakuje na każdym kroku.”

Produkcją video zajęła się Done. Agencja - od pomysłu, przed logistykę podróży, po ostatnie szlify montażowe. Michał Wilk i Krzysztof Trela postarali się obrazem oddać pozytywny nastrój nagrania. Jak im się to udało? Sprawdzajcie na ProstoTV! 

CZYTAJ DALEJ

HIFI feat. Marysia Starosta - Ostatni moment

Na kanale ProstoTV pojawił się najnowszy klip duetu HIFI do numeru „Ostatni moment”, w którym gościnnie udzieliła się Marysia Starosta. Singiel promuje wydany w maju album „Ludzie”. Za klip odpowiada ekipa Marathon. 

 

Prosto Video Lookbook SS17

W najnowszej kolekcji wiosna - lato 2017 Prosto sięgnęło w swoich  inspiracjach do twórczości dwóch wybitnych przedstawicieli Pop-artu. 
Zin Prosto inspirowany twórczością Leidmanna i Lorieux to dopełnienie  letniej kolekcji i kampanii. Zabawa  formą, którą jest  Pop-Art, hołd dla  świetnych artystów i własna transformacja ich sztuki na nasz streetwearowy grunt (obejrzyj tutaj). 
Za reżyserię video lookbooka odpowiada Piotr Jasiński, postprodukcja: Mateusz Kukła oraz Tomek Gołaszewski, grafika: Bartosz Gajewski, muzykę wyprodukował Phantom (MOST Records). 
 
 

HIFI feat. Falcon1 - Sztuczni ślepcy

Na kanale ProstoTV pojawił się najnowszy klip duetu HIFI do numeru "Sztuczni ślepcy". Za skrecze w numerze odpowiada niezawodny - Falcon1. Producj teledysku zajęła się ekipa Marathon. 

Najnowszy album HIFI - "Ludzie" dostępny jest na prosto.pl (kup tutaj)

Dawid Podsiadło i Sokół - "Świadomy sen"

Świadomy sen” to efekt współpracy Sokoła i Dawida Podsiadło, w ramach projektu „Rób to, w co wierzysz”, dla jednej z największych marek whisky. Zainspirowani wspólnym wyjazdem do Szkocji, artyści stworzyli nieoczywisty blend dwóch styli muzycznych i osobowości. Tekst mówi o tym, że czasem najlepszą decyzją jest krok wstecz, po to by kolejnych dziesięć było do przodu.

HIFI feat. Falcon1 - Trochę więcej

"Trochę więcej" to trzeci klip z seri #HIFIMERICAN, czyli wyprawy Dioxa i Czarnego do USA. Zdjęcia do teledysku w całości zostały zrealizowane w Nowym Jorku. 

Singiel zapowiada najnowszy album HIFI - "Ludzie", którego premiera zaplanowana jest na 12 maja. Limitowane wydanie płyty w opcji pre-order można zamawiać na prosto.pl (kup tutaj).

KaeN - Dziwka

„Dziwka” to kolejny singiel KaeNa promujący najnowszy album „Debiut”. Za produkcję muzyczną odpowiada Maro Music, teledysk to dzieło ekipy Apel Records.

Płyta „Debiut” dostępna jest w formacie MP3/CD na prosto.pl (kup tutaj) oraz w sklepach muzycznych na terenie całego kraju.  

WIĘCEJ